Állásajánlatok

RECEPCIÓS  MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Telefonok kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Postázás, iktatás – bejövő/kimenő levelek, szerződések, egyéb dokumentumok kezelése
  • Irodai beszerzések intézése
  • Az irodák rendjének fenntartása (konyha, tárgyalók, stb.)
  • Iroda megfelelő működése tekintetében felmerülő operatív teendők ellátása
  • Vezetők támogatása adminisztratív feladatokban (pl.: levélírás, fénymásolás)
  • Munkatársak támogatása felmerülő technikai kérdésekben
  • Dokumentumok szkennelése
  • Futárszolgálat intézése és küldemények átvétele
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, folyamatos kapcsolattartás
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, céges partnerekkel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Irodai szoftverek ismerete (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Segítőkész, barátságos hozzáállás
  • Adminisztrációban szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
Amit kínálunk:
  • Modern, exkluzív munkakörnyezet
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés

TELEFONOS  ÜGYFÉLKAPCSOLATI  MUNKATÁRS -  (Vállalati ügyfelek)

Feladatok:

  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Új potenciális vállalati ügyfelek megkeresése
  • Ügyfelek érdeklődésének felkeltése, igényfelmérés, tájékoztatás a faktoring szolgáltatásokról
  • Tárgyalási időpontok egyeztetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (diploma és angol nyelvtudás előny)
  • Telefonos ügyfélkapcsolati/értékesítési gyakorlat
  • Szolgáltató vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség
  • Szorgalom

  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Alapfizetés + teljesítményarányos prémium

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet az info@cityfaktor.hu címre várjuk.